VÝKUP PNEUMATIK

Vykupujeme osobní, SUV, 4x4 a dodávkové pneumatiky


Výkup použitých i nových pneu

Zůstali vám doma ve sklepě, na chatě nebo v garáži pneumatiky po prodeji vozidla? Myslíte si, že je škoda tyto pneu vyhodit, neboť by mohly ještě někomu poslužit? Rádi je od vás vykoupíme za odpovídající zůstatkovou cenu a nabídneme k dalšímu prodeji našim zákazníkům Pneubazar Ostrava.

Jaké pneu od vás vykoupíme?

Vykupujeme letní, zimní a celoroční pneu všech značek a rozměrů (nevykupujeme protektory "protektorované pneu"). Před tím, než nám nabídnete vaše starší pneu k výkupu se prosím přesvědčte, že minimální hloubka dezénu je alespoň 5 mm u letních pneumatik a nejméně 6 mm u zimních, celoročních či jakýchkoliv VAN dodávkových "cargo" pneumatik.

Vykoupíme jen pneu se stářím max. 6 let u zimních pneu a do stáří 10 let u letních pneumatik. Můžete nám nabídnout k výkupu také nové nepoužité pneumatiky, které jste například omylem zakoupili s nesprávnými technickými parametry nebo vám nové gumy zůstaly například po nehodě vozidla a již pro ně nemáte další využití.

  • Nevykupujeme ALU kola ani plechové disky
  • Nezabýváme výkupem jednotlivých pneumatik tzv. kusovek.

Ceník výkupu pneumatik

Cena výkupu je vždy zcela individuální a proto nelze stanovit žádný přesný ceník výkupu pneu. O ceně pneumatik rozhoduje poptávka na trhu, stáří vykupované pneumatiky, hloubka dezénu a v neposlední řadě také značka výrobce pneu. Orientační výkupní cenu pneumatik vám rádi sdělíme telefonicky v pracovní dny mezi 8 až 17 hodinou.

Kde pneumatiky vykupujeme?

Výkup pneu provádíme osobně na našich pobočkách, případně po předchozí domluvě za vámi přijedeme až do vzdálenosti 25 km od naší provozovny. Vykupujeme také pneumatiky ve větším objemu od firem a organizací, případně celé firemní sklady. V případě výkupu většího počtu pneu přijedeme na jakoukoliv adresu v ČR. Zavolejte nám nebo napište a pokusíme se najít vzájemně výhodné řešení pro obě strany.