SEBRING 235/55 R18 FORMULA 4x4 ROAD 100V

235/55 R18

Období: LETNÍ
Šířka: 235
Profil: 55
Průměr: R18
Index nosnosti: 100 (800 kg)
Rychlostní index: V (240 km/h)
Hmotnost: 13,00 kg
L2355518

1 650,00 Kč
bez DPH 1 363,64 Kč
EVROPSKÁ KVALITA KONCERNU MICHELIN

Nemusíte se rozhodovat mezi kvalitou, bezpečností a cenou. Přesvědčte se sami, že je SEBRING pro vás přesně tou správnou volbou. SEBRING je nová ekonomická značka pneumatik pro náročné řidiče s jasnou finanční představou. Obchodní značka jednoho z předních německých velkoobchodů s pneumatikami je vyvíjena a vyráběna společně s koncernem Michelin, který patří k největším výrobcům pneumatik v Evropě.

CERTIFIKACE ISO 9001 & UNECE

Vynikající kvalita s certifikátem a razítkem. Výroba pneumatik SEBRING probíhá v evropských továrnách a odpovídá přísným kvalitativním předpisům. Výrobní proces všech pneumatik je certifikován podle ISO 9001. Kromě toho odpovídá výroba podmínkám UNECE (United Nations Economic Commission for Europe) pro udržitelnou výrobu.

MODERNÍ DEZÉNY TÉMĚŘ VŠECH ROZMĚRŮ

Ať jde o léto nebo zimu, soukromý osobní automobil nebo užitkové vozidlo, limuzínu nebo malý vůz: SEBRING je pneumatika pro každého, je tedy k dispozici ve všech důležitých rozměrech. Pneumatiky disponují moderními profily a nejnovějšími technickými prvky, které zajišťují vynikající jízdní vlastnosti: se skvělým výkonem a spolehlivou bezpečností.

MADE IN EUROPE

Přívlastek MADE IN EUROPE zaručuje testovaný a certifikovaný výrobní proces a vysokou kvalitu výrobků. S velmi dobrým poměrem cena-výkon se vejdou pneumatiky SEBRING do každého rozpočtu a jsou ideálním řešením pro každého řidiče. Přesvědčte se sami o vysoké kvalitě pneumatik značky SEBRING.

BEZPLATNÁ VÝMĚNA PNEUMATIKY PŘI JEJÍM POŠKOZENÍ

Zeptejte se svého prodejce pneumatik na značku SEBRING a na garanci proti poškození. SEBRING garance představuje možnost výměny pneumatiky/pneumatik do jednoho roku od jejich nákupu při jejich neúmyslném poškození. Výměna znamená poskytnutí nové/nových pneumatik ZDARMA vždy kus za kus.