PNEUMATIKY ZA NÍZKÉ CENY


Levné pneumatiky Orlová

Pravděpodobně jste se na naše webové stránky dostali přes některý z dotazů, který jste zadali do internetového vyhledávače například: levné pneumatiky Orlová, pneu Orlová, prodej pneumatik v Orlové nebo kde koupit levně pneumatiky v Orlové a další podobné fráze se slovy pneu, nejlevnější pneumatiky a Orlová. Není to sice nejlepší způsob jak vám představit naší nabídku pneumatik, ale jste tu, takže je to jeden ze způsobů, který funguje a třeba si u nás nové pneumatiky vyberete.

Letní, zimní a celoroční pneu

Specializujeme se na prodej levných pneumatik pro osobní, SUV, 4x4 a lehké VAN dodávkové automobily do 3,5 tuny. Nejžádanější sezónní rozměry pneumatik máme skladem ihned k zakoupení v pracovní dny mezi 8 až 17 hodinou. Méně žádané rozměry vám objednáme u našeho spolehlivého dodavatele a připravíme k odběru zpravidla již do 24 hodin (do druhého pracovního dne). 

Prodej pneumatik v Orlové a okolí

Na naší pobočku v Havířově to máte necelých 15 minut pohodové jízdy z centra Orlové. Využít můžete také náš partnerský pneuservis a zakoupené pneumatiky si můžete nechat levně a bez dlouhého čekání přezout. Spolehnout se můžete na dobře odvedenou práci, přátelskou atmosféru a nejlepší ceny v regionu. Kompletní přezutí včetně vyvážení a závaží začíná na příjemné ceně od 400 Kč za celý vůz.

Nemáte k nám cestu nebo bojujete s časem?

Po předchozí telefonické domluvě vám pneumatiky rádi přivezeme až k vám domů nebo do firmy na jakoukoli adresu ve městě Orlová a blízkém okolí. Pneumatiky rozvážíme vlastními vozy a vždy se snažíme co nejlépe a v rámci našich možností, přizpůsobit časovým požadavkům zákazníka. Pneumatiky vozíme také do dalších měst jako jsou Karviná, Bohumín, Český Těšín a Frýdek-Místek.