MOTOCYKLOVÉ PNEUMATIKY

Pneu na motorky a skútry téměř všech rozměrů k vyzvednutí do 24 hodin


Moto pneumatiky

Na výběru pneu si dávají motorkáři obvykle hodně záležet. Pneumatiky rozhodují o tom, jak bude motorka reagovat při jízdě na silnici a jestli vás spolehlivě podrží i v krizových situacích. Proto nezapomeňte pravidelně kontrolovat správné nahuštění, hloubku dezénu a také stáří pneu. Vyhláška stanovuje minimální hloubku dezénu moto pneumatik na 1,6 mm. Skútry a motocykly do 50 cm³ mají nejnižší povolený limit 1,0 mm. Údržba a kontrola pneumatik je klíčová pro bezpečné a správné jízdní vlastnosti vašeho motocyklu.

Jak vybrat pneumatiky na motorku?

Základ značení pneu na motocykl je obdobný jako u automobilů. První čísla a písmena udávají šířku, profil a průměr, po kterých následují rychlostní a hmotnostní indexy. Špatně zvolený rozměr může znamenat problémy nejen při samotné montáží, ale následně také při STK, policejní kontrole nebo při řešení pojistné události s vaší pojišťovnou.

Pokud si nejste jistí výběrem správného rozměru, zavolejte nám nebo rovnou přijeďte. Projdeme spolu údaje zapsané v technickém průkazu a vybereme pneu, které padnou na váš motocykl jako ulité.

Moto pneu s osobním odběrem Havířov-Šumbark

Skladem u našeho velkoobchodního dodavatele více než 1 500 položek moto pneu s dodáním do druhého pracovního dne. V nabídce máme jak prémiové značky Bridgestone, Continental, Metzeler, Michelin, Pirelli, tak levné "budgetové" pneu výrobců Kenda, Maxxis a Mitas na téměř všechny typy motorek:

cestovní
sportovní/cestovní
sportovní
skútr
enduro
terénní
závodní

K vyzvednutí na pobočce v Havířově do 24 hodin

Moto pneu vám rádi objednáme a připravíme k odběru na pobočce Havířov-Šumbark zpravidla do druhého pracovního dne. Skladovou dostupnost rozměrů a cenovou nabídku moto pneu vám rádi obratem sdělíme po telefonu.

Zavolejte nám a rezervujte si pneu ještě dnes. Zálohu ani platbu předem nepožadujeme, zaplatíte nám až při převzetí zboží na pobočce.